Aquarius Hakkında

MENGIYAY tarafından inşa edilen Aquarius, Yacht club Turkiye’den kiralanabilen 45 metrelik bir süper yattır.
Akdenizi tekneyle gezmek unutulmaz bir deneyim olabilir. Teknede kaliteli yemeklerle şımartılırken ve taleplerinize göre hazırlanmış hizmetlerin tadını çıkarırken hayalinizdeki destinasyonları ziyaret edebilirsiniz. Süperyat Aquarius, RINA sınıflandırmasına ve uyumluluğuna göre inşa edilmiş ve Akdenizin her noktasını dolaşabilen harika bir kaşiftir.
45 m uzunluğunda ve maksimum 8 m genişliğindeki genel oranları, süperyata zarif bir görünüm kazandırıyor. gemi sahibi ve misafirleri, ve mürettebat için olmak üzere merdivenle birbirine bağlanan 2 güverteye sahiptir ve gemide kalınan süre boyunca en üst düzeyde mahremiyet sağlar.
İç tasarım, yumuşak, parlak kumaşlar ve çeşitli türlerden yapılmış zeminlerin bir karışımı ile açık ancak abartısız zarafetinde basit ve hoştur.
Düzen
Sahibine ait master süite ek olarak, Aquarius'ta çocuklar için ve bazı çift kişilik kabinler ve süitlerde dahil olmak üzere 4 misafir kamarası daha vardır, bu da gemide 10 kişiye kadar ağırlanabileceği anlamına gelir. Ayrıca 8 kişilik mürettebat için 4 kabin bulunuyor.
Teknedeki tesisler, konukların tam rahatlama ve her günün her dakikasından en iyi şekilde yararlanmalarını sağlarken, özel, rafine deneyimlerden bahsetmeye gerek yok, aynı zamanda herkesin ihtiyaçlarını karşılıyor.